KONST / Litografier / Färglitografi 12713117
nr 1271 3117
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 124/150, daterad -60. Motivet: 23x54 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:24:37
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann